KONST / Litografier / Färglitografier 13909460
nr 1390 9460
René Carcan
(1925-1993), Belgien
Färglitografier, 2 st, 99-upplaga, Signerade, yttermått inklusive ram: 77x57 cm
René Carcan, konstnär född 1925, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:10:51
6/4 22:04:55
100 kr
12/4 20:03:15